O placówce

 

Sokolik to niepubliczna placówka edukacyjna dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat.

Placówka jest czynna cały rok (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych), również w okresie ferii zimowych i wakacji w godzinach od 600 do 1700.

Znajduje się w dogodnej lokalizacji, w nowym budownictwie, plac jest ogrodzony, duży parking oraz monitoring. Na terenie placówki jest plac zabaw, aby nasze pociechy mogły korzystać z uroków zabaw na świeżym powietrzu.

Sale są duże, jasne, przestrzenne. Wnętrza kolorowe, przytulne, małe grupy, panuje ciepła, domowa atmosfera. Wyposażone w meble i zabawki z atestami, certyfikatami, bezpieczne dla dzieci.
Zapewniamy całodzienne wyżywienie. Posiłki dostosowane są do potrzeb rozwojowych dzieci. Śniadania i podwieczorki przygotowywane są w placówce, obiad składający się z dwóch dań oferowany jest przez firmę cateringową.

Naszym celem jest nauczanie dziecka nie tylko poprzez zajęcia dydaktyczne, ale także pragniemy nauczyć naszych podopiecznych samodzielności, współpracy w grupie, obowiązkowości, odpowiedzialności, odkrywania swoich zainteresowań. Chcemy by nasze dzieci bawiły się, by były otwarte na świat, niezwykle pomysłowe, miały bogaty zasób słów, rysowały, śpiewały, tańczyły. By posiadały niepohamowany głód wiedzy. By czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Pokazujemy dzieciom otaczający nas świat, przyrodę poprzez spacery, wycieczki, zajęcia na podwórku. Zapewniamy, że dzieci poczują się w Sokoliku otoczone opieką, troską oraz pomocną dłonią.

Jesteśmy po to, aby pomagać rodzicom w opiece i wychowaniu dziecka!