Podstawowe informacje

Sokolik to niepubliczna placówka edukacyjna dla dzieci w wieku od 10 m.ż. do 6 lat.

Placówka jest czynna cały rok (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych), również w okresie ferii zimowych i wakacji w godzinach od 600 do 1800.

Znajduje się w dogodnej lokalizacji, w nowym budownictwie, plac jest ogrodzony, duży parking oraz monitoring. W najbliższym czasie powstanie plac zabaw, aby nasze pociechy mogły korzystać z uroków zabaw na świeżym powietrzu.

Sale są duże, jasne, przestrzenne. Wnętrza kolorowe, przytulne, małe grupy, panuje ciepła, domowa atmosfera. Wyposażone w meble i zabawki z atestami, certyfikatami, bezpieczne dla dzieci.
Zapewniamy całodzienne wyżywienie oferowane przez firmę cateringową dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci.

Naszym celem jest nauczanie dziecka nie tylko poprzez zajęcia dydaktyczne, ale także pragniemy nauczyć naszych podopiecznych samodzielności, współpracy w grupie, obowiązkowości, odpowiedzialności, odkrywania swoich zainteresowań. Chcemy by nasze dzieci bawiły się, by były otwarte na świat, niezwykle pomysłowe, miały bogaty zasób słów, rysowały, śpiewały, tańczyły. By posiadały niepohamowany głód wiedzy. By czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Pokazujemy dzieciom otaczający nas świat, przyrodę poprzez spacery, wycieczki, zajęcia na podwórku. Zapewniamy, że dzieci poczują się w Sokoliku otoczone opieką, troską oraz pomocną dłonią.

Jesteśmy po to, aby pomagać rodzicom w opiece i wychowaniu dziecka!